ART / Lithographs / Litograph in colors 6867493
nr 686 7493
Anders Hultman (b. 1953), 101/500, 41x50,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Anders Hultman (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 101/500, ca 41x50 cm
300
SEK 400
Monday Mars 14 2011
at 17:16:03
12/3 16:36:33
14/3 17:11:04
350 kr